שירים אלבום תמונות פינות חן ורחובות סיפורו של מקום דבר ראש העיר
דף הבית צור קשר לאתר העירייה קישורים מומלצים


קרית שמונה של היום אינה קריית שמונה של השנים עברו בעוד שבעבר הבטנו אחורה והפננו אצבע מאשימה, כיום מבטנו מופנה קדימה לעתיד ואנו צועדים בדרך לצמיחה חינוכית, כלכלית ובעיקר חברתית, קריית שמונה של היום היא עיר בוגרת ומנוסה יותר, נקיה מטופחת ובעלת תדמית משתפרת. קריית שמונה של היום הינה עיר מודרנית ומטופחת עם פוטנציאל התפתחות. המאפשר לה לצעוד בבטחה אל השנים הבאות העיר הפכה זה מכבר לעיר המרכזית בגליל והיא משלבת בתוכה מערכת חינוך מפותחת ומגוונת, תעשיה איכותית, מסחר, מערכת בריאות מתקדמת, תרבות, ספורט, אומנות וכל זאת תוך שמירה קפדנית על ערכי הטבע והנוף המדהים שיש רק במקום כמו קריית שמונה בראש ובראשונה עומד מבחינתנו, חזון החינוך.
כל ילד במערכת החינוך בקריית שמונה זכאי להצלחה בלימודיו - לימודי קודש ולימודי חול - כל אחד על פי אמונתו והשקפותיו. על חוק הלימודים להשתרע אל מעבר לתעודת הבגרות - אל האוניברסיטה ואל תארים אקדמאים
מחד ואל חינוך ערכי ואנושי מאידך.
הילדים שלנו זכאים להרחבת אופקים בכל תחומי המדע. והתרבות ויש להעניק להם כרטיסי כניסה לכל תחומי החיים של עולם המחר ואת כל זאת אנו עושים בשנים האחרונות בהצלחה רבה וההוכחה לכך הם ההצלחות חסרות התקדים במבחני הבגרות אשר מיקמו את קריית שמונה.
בעשירון העליון בישובים אשר תלמידיהם זכאים לתעודת בגרות.

האוצר היקר, הבסיסי והחיוני ביותר בעירנו הוא- האנשים. תושבי המקום משקפים גלי עליות שונות שמאפיינות את כל העליות שהיו למדינה. המייחד את אנשינו הוא כח עמידה מוכח - הישארו למרות הכל! אחיזה איתנה. בציונות חרף חדירת מחבלים ליישוב, קטיושות, גלשנים והתשה מתמשכת.

מעיון בכתוב במערכת מידע זו תלמדו עלינו ועל חיינו. תיווכחו שאנו מקיימים עיר שנותנת ומסוגלת להוסיף ולשרת בכל החומים את החיים בה ואת כל החיים מסביבה, וכן את כל המבקרים בגליל.
בואו ותיהנו, כי קריית שמונה יש רק אחת!
בכבוד רב
מר חיים ברביבאי
ראש העיר